Predaj|

Rodinný dom s pozemkom vo vyhľadávanej lokalite, Banka pri Piešťanoch - Novinka

ČísloDP228
 
Dátum22.10.2018
 
Plocha105 m2
 
OkresPiešťany
 
ObecBanka
 
LokalitaBanka
 
Cena 130 000,00 €
 
 

Popis

Ponúkame na predaj starší prízemný dom nachádzajúci sa v obci Banka pri Piešťanoch.
Prízemie domu pozostáva z troch izieb, kuchyne, kúpeľne s WC, komory, predsiene, chodby a garáže. V suteréne sa nachádza kotolňa a dve samostatne prístupné pivnice. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Vykurovanie je ústredné s kotlom na plyn. Vybavenie je pôvodné. Dom je udržiavaný, v dobrom technickom stave.
Zastavaná plocha domu 148 m2.
Podlahová plocha prízemia: 105 m2
Podlahová plocha suterénu: 42 m2
Podlahová plocha garáže: 18 m2
Vo dvore sa nachádza hospodárska budova.
Pozemok celkovej výmery 494 m2.
Cena 130 000 eur.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy "G".

 

 

Fotografie

Rodinný dom s pozemkom vo vyhľadávanej lokalite, Banka pri Piešťanoch Rodinný dom s pozemkom vo vyhľadávanej lokalite, Banka pri Piešťanoch Rodinný dom s pozemkom vo vyhľadávanej lokalite, Banka pri Piešťanoch Rodinný dom s pozemkom vo vyhľadávanej lokalite, Banka pri Piešťanoch Rodinný dom s pozemkom vo vyhľadávanej lokalite, Banka pri Piešťanoch Rodinný dom s pozemkom vo vyhľadávanej lokalite, Banka pri Piešťanoch Rodinný dom s pozemkom vo vyhľadávanej lokalite, Banka pri Piešťanoch Rodinný dom s pozemkom vo vyhľadávanej lokalite, Banka pri Piešťanoch Rodinný dom s pozemkom vo vyhľadávanej lokalite, Banka pri Piešťanoch Rodinný dom s pozemkom vo vyhľadávanej lokalite, Banka pri Piešťanoch

kontaktujte nás